SOVA Accounting to międzynarodowa firma księgowa. Mamy biura w Krakowie oraz Manchester. Rozwijamy się intensywnie w kierunku branży technologicznej i wraz z rozwojem potrzebujemy więcej ambitnych, zaangażowanych osób.

W tej chwili szukamy osoby na stanowisko Doradcy Biznesowego, ale nie daj się zwieść terminologii – nie chodzi tu o pracę w call center.

Czytasz tę ofertę, więc masz chęć rozwoju dziedzinie marketingu i samego biznesu – to świetnie! Jako Doradca Biznesowy w SOVA Accounting rozwiniesz się w tej dziedzinie szybciej niż na jakimkolwiek uczelnianym kursie!

 

Na czym będzie polegać Twoja praca?

 

Naszą renomę na rynku zbudowaliśmy przez niecodzienne w tej branży podejście do klienta – zależy nam na tym, by każda osoba po kontakcie z nami była zachwycona.

Chcemy udzielić konkretnej, klarownej odpowiedzi na wszelkie pytania i jeśli to, czego w rzeczywistości potrzebuje wykracza poza nasze możliwości – powiedzieć mu o tym szczerze. Jeśli interesujesz się branżą marketingową może poznałeś takie podejście jako “consultative selling” albo “strategy of preeminence” – Twoim zadaniem będzie realizacja tej strategii.

Będziesz budował relacje z naszymi potencjalnymi klientami – przedsiębiorcami, doradcami, ekspertami w przeróżnych dziedzinach, o których istnieniu dowiesz się często podczas rozmowy z klientem.

Do Twoich zadań należeć będą między innymi:

 • Kontakt z klientem,
 • Przygotowanie optymalnej strategii rozwoju,
 • Dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do konkretnego biznesu,
 • Doradztwo w zakresie usług oferowanych przez SOVA Accounting

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia w tym zakresie, a raczej zaangażowania, chęci rozwoju i kreatywności. Doświadczenie zdobędziesz pracując z nami.

 

Czego oczekujemy od Ciebie?

 

Z pewnością dyspozycyjności czasowej na przynajmniej 20 godzin tygodniowo, gdzie w dużej mierze sam zdecydujesz o tym w jakich godzinach pracujesz, z dowolnego miejsca czy w biurze.

Nasz zespół składa się z osób zróżnicowanych kulturowo i światopoglądowo, jest jednak zestaw cech, który łączy nas wszystkich i pozwala nam współpracować na wysokim poziomie.

Te cechy to:

 • Otwartość,
 • Empatia,
 • Profesjonalizm – nastawienie, że to co robisz, robisz najlepiej jak potrafisz,
 • Motywacja do nauki i przyswajania nowej wiedzy,
 • Ambicja do wybicia się ponad przeciętność i współpracy z najlepszymi,
 • Umiejętność komunikacji i przejrzystego przekazu

Po raz kolejny, nie wymagamy od Ciebie doświadczenia na podobnym stanowisku – pomożemy Ci rozwinąć wszelkie potrzebne umiejętności, a wymagamy od Ciebie jedynie chęci do nauki i zaangażowania.

Jako, że działamy w różnych krajach, istotne jest dla nas byś był posługiwał się językiem angielskim, przynajmniej na poziomie pozwalającym czytać artykuły napisane po angielsku, ale i pisać e-maile czy prowadzić rozmowy w tym języku.

Nie wymagamy od Ciebie wiedzy specjalistycznej ani 100% poprawnej gramatyki, jedynie komunikatywności, byś w razie potrzeby mógł przekierować kontakt do osoby, której zakres ekspertyzy lepiej odpowiada sytuacji klienta.

 

Czego możesz oczekiwać od tej pracy?

 

 • Możliwości rozwoju,
 • Autonomii,
 • Proaktywności,
 • Wyzwań,
 • Różnorodności

Stawiamy na to, byś samodzielnie decydował nad czym pracujesz i jaką ścieżkę rozwoju obierasz w SOVA – chcemy byś pracę wykonywał z pasją, bo robisz to co lubisz i to, co Cię interesuje.

Niezależnie od tego jaki zakres specjalizacji obierzesz, będziesz mógł liczyć na wsparcie od innych członków zespołu. Każdy z nas posiada doświadczenie w wielu dziedzinach i przeróżne zainteresowania.

Zależy nam na autonomii, nie musisz się jednak obawiać, że z pierwszym dniem zostaniesz wrzucony na głęboką wodę. Będziesz miał do czynienia zarówno z ustalonymi procedurami, jak i zadaniami wymagającymi Twojej kreatywności i intuicji.

Jeśli planujesz rozwijać się w marketingu – z nami nauczysz się rozmowy z klientem, poznania jego potrzeb i tworzenia oferty od postaw, a zdobytą wiedzę przetestujesz w prawdziwym świecie, nie na abstrakcyjnym modelu niemającym nic wspólnego z rzeczywistością, jak to często bywa w szkołach i na uczelniach.

Wynagrodzenie ustalimy wspólnie, podczas rozmów rekrutacyjnych.

Interesuje Cię ta oferta? Wyślij swoje CV w formacie PDF na adres: zespol@sovaa.pl w temacie wiadomości wpisując: “Doradca Biznesowy – Twoje Imię i Nazwisko”

Do usłyszenia!