https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-78880926-1
Umów się na bezpłatną
konsultację

Co cechuje firmę w Anglii – spółkę LTD?

Przejrzysty system podatkowy

Składki na ubezpieczenie w UK obliczane są procentowo, dopiero powyżej 719 GBP miesięcznych zarobków.

Brytyjska kwota wolna od podatku wynosi w bieżącym roku podatkowym 12 500 GBP rocznie i należy do najwyższych w Europie.

Stabilność i bezpieczeństwo

Konwencja o unikaniu podwójnego opodatkowania mówi m.in. o tym kto może prowadzić firmę w UK, niezależnie od tego gdzie mieszka na co dzień. Twój majątek, tak jak w spółce z o.o. jest tutaj w pełni bezpieczny.

Prestiż i Wygoda

Spółka LTD (Private Limited Company) to forma rozpoznawalna na całym świecie, z wieloletnią historią. Co więcej, prowadzenie biznesu w UK jest po prostu wygodniejsze – nie musisz marnować tyle czasu na biurokrację, nie ma tu kasy fiskalnej ani zaliczek na podatek.

 

Komu polecamy Spółkę LTD?

 

Spółkę LTD polecamy przede wszystkim dla firm działających w sektorach:

Powyższa lista jest czysto przykładowa, podobnych branż można znaleźć setki – zamieściliśmy ją po to, aby zaprezentować nieco dokładniej rodzaje działalności, które najwygodniej można prowadzić jako spółka LTD.

Nie jesteś pewien, czy Twój zawód zalicza się do tej kategorii? Skontaktuj się z nami a z pewnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Zobacz również: Częste pytania na temat prowadzenia i rejestracji spółki LTD w Wielkiej Brytanii

Koszty rejestracji i prowadzenia Spółki LTD


 

 

Jak zarejestrować Spółkę LTD?

 

Żeby zarejestrować Spółkę LTD we współpracy z nami wystarczy, że wypełnisz jeden prosty formularz z podstawowymi danymi dla Companies House i dostarczysz go do naszego biura przez e-mail – my zajmiemy się całą resztą.

Po 3 dniach będziesz już w stanie wystawiać faktury na swoją spółkę.

To wszystko.

Napisz do nas lub umów się na bezpłatną konsultację z naszym doradcą. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią formę prawną dla Twojego biznesu, przedstawimy wady i zalety każdej z możliwości, a jeśli zdecydujesz się na współpracęz nami, osoba z naszego zespołu przekaże Ci wyżej wspomniany formularz do wypełnienia.

 

Masz pytania? Napisz do nas!

Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności