https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-78880926-1

SOVA Accounting

 

Jako biuro rachunkowe specjalizujemy się w ograniczaniu kosztów prowadzenia działalności, często poprzez wykorzystanie firmy w Anglii – brytyjskiej spółki LTD. Każdy z członków zespołu SOVA Accounting, niezależnie od pełnionej funkcji, dąży do bycia ekspertem w tej dziedzinie księgowości.

Dlaczego firma w Anglii?

 

Ponieważ prowadzenie firmy w Wielkiej Brytanii jest po prostu znacznie łatwiejsze i wygodniejsze niż w Polsce. Niestety, nie każdy przedsiębiorca może skorzystać z tego rozwiązania – są pewne wymogi, które Twój biznes musi spełniać, aby mógł funkcjonować jako spółka LTD.

Stworzyliśmy przewodnik, który pomoże Ci stwierdzić czy Twój biznes mógłby być prowadzony jako firma w Anglii i znaleźć odpowiedź na pytanie: Czy Spółka LTD jest dla Ciebie?

Jeśli wolisz porozmawiać przez telefon, odpowiedź na powyższe pytanie możesz poznać również podczas bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą lub kontaktując się z nami przez e-mail przy pomocy formularza.

 

Możesz liczyć na nas jako doradców

 

Czy to w sprawach założenia firmy w Anglii, czy prowadzenia dobrze prosperującej działalności w Polsce. Cenimy sobie sprawną komunikację i przejrzystość świadczonych usług, dlatego też oferujemy bezpłatne konsultacje nie tylko naszym klientom, ale również wszystkim przedsiębiorcom szukającym kompetentnego biura rachunkowego.

W SOVA Accounting odpowiadamy na wszystkie telefony i zapytania klientów w ekspresowym tempie

 

Nawet jeśli odpowiedź wymaga przygotowania indywidualnego rozwiązania dla Twojego konkretnego przypadku.

Jeśli okaże się, że dla Twojego biznesu spółka LTD nie jest najlepszym, najbardziej opłacalnym rozwiązaniem – zaproponujemy Ci alternatywę, dopasowaną specjalnie do charakteru Twojej działalności.

Ile kosztuje założenie firmy w Anglii?

W Ofercie podaliśmy kwoty netto, do każdej z nich należy doliczyć 20% VAT.

Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną!

Wolisz rozmawiać przez e-mail? Napisz do nas i uzyskaj bezpłatną poradę i najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności