https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-78880926-1

VAT w UK

Kompleksowe usługi rozliczenia i rejestracji podmiotów do VAT w UK Bezpłatna konsultacjaNapisz do nas

Najczęściej zadawane pytania

Kto musi zarejestrować firmę do VAT w UK?

Jeśli prowadzisz firmę poza Wielką Brytanią, powinieneś zarejestrować ją do VAT w UK, kiedy sprzedajesz produkty do klientów w Wielkiej Brytanii poprzez magazyn pośredniczący, np. Amazon FBA. W tej sytuacji rejestracja do VAT w UK jest wymagana już przy pierwszej sprzedaży.

Jeśli sprzedawane produkty wysyłasz bezpośrednio do klientów w Wielkiej Brytanii, ustalenie obowiązku rejestracji do VAT jest od 2021 roku nieco bardziej skomplikowane. Napisz do nas lub umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych doradców – z pewnością pomożemy!

Ile trwa rejestracja do VAT w UK?

Proces rejestracji firmy do VAT w UK, od momentu kiedy klienci po raz pierwszy kontaktują się z nami, trwa zazwyczaj 1-2 tygodni.

Ile kosztuje rejestracja i rozliczenie VAT w UK?

Standardowy koszt rejestracji podmiotu do VAT w UK to 80 GBP jednorazowo.

Rozliczenia VAT w UK wyceniamy indywidualnie. Napisz do nas!

Jak skorzystać z usługi rejestracji i rozliczenia VAT w UK w SOVA Accounting?

Napisz do nas lub umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych doradców. Omówimy potrzeby Twojej firmy, odpowiemy na wszelkie pytania i zajmiemy się rejestracją oraz rozliczeniem VAT w UK dla Twojego przedsiębiorstwa wraz z reprezentacją firmy przed brytyjskim urzędem skarbowym – HMRC (SOVA Accounting posiada status HMRC agent).

Nasze publikacje znajdziesz między innymi na:

“Otrzymałam bardzo wnikliwą analizę mojej dość skomplikowanej sytuacji podatkowej wraz z pełną i profesjonalną poradą(…)”

Recenzja jest pisana po blisko półrocznej współpracy. Trafiłem do firmy SOVA po trudnych przejściach z poprzednią firmą. Różnica okazała się kolosalna. (…) Wiedza, profesjonalizm i obsługa są na najwyższym poziomie i niejedna firma mogłaby brać z nich przykład. Zdecydowanie polecam wszystkim firmę SOVA Accounting do współpracy.

Daniel Buras

Przedsiębiorca

Very pleased with the information and service I have received from SOVA. Tried a few (UK – Poland) accountants, but SOVA proved to be the most reliable with the most relevant information on hand. I’m more than happy to recommend them.

Zdenek Holy

CEO

Otrzymałam bardzo wnikliwą analizę mojej dość skomplikowanej sytuacji podatkowej wraz z pełną i profesjonalną poradą i wyjaśnieniem wszystkich opcji w sposób jasny i zrozumiały dla laika. A to wszystko w ramach darmowej konsultacji. Na pewno skorzystam z płatnej obsługi, bo z tak profesjonalnym podejściem do klienta ze strony firmy księgowej sie jeszcze nie spotkałam.

Dorota Mockallo

Właścicielka firmy

Napisz do nas

Telefon

(+48) 12 210 08 78 (pon-pt 9-19)

E-mail

info@sovaaccounting.pl

Adres

Office 46B, 182-184 High Street North, Londyn E6 2JA