+48 514 009 979 info@sovaaccounting.pl

Prostota

 

Masz pomysł na biznes? Z Inkubatorem możesz rozpocząć legalną działalność w 3 dni od złożenia wniosku!

Zapomnij o ZUSie, PITach i problemach z księgowością – zajmiemy się wszystkimi Twoimi rozliczeniami, a do Twoich obowiązków należeć będzie jedynie wprowadzenie faktur do oprogramowania internetowego. To wszystko.

Oszczędność

 

Koszt rejestracji w Inkubatorze LTD to jedynie 450 zł.

Możesz zarabiać do 3 800 zł miesięcznie i wypłacać je bez ZUSu, bez podatków i bez VATu.

Bezpieczeństwo

 

Za działania w Inkubatorze LTD nie odpowiadasz własnym majątkiem – tak samo jak w przypadku pełnej spółki LTD. Również jak w przypadku spółki – stać w Inkubatorze daje Ci prawo do brytyjskiej emerytury.

Jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili i w ciągu 24 godzin Twój problem zostanie rozwiązany.

Dlaczego warto umówić się z nami na konsultację? Bo będziesz rozmawiał z profesjonalnym księgowym, nie z konsultantem ani sprzedawcą. Odpowiedź na wszystkie pytania usłyszysz już w trakcie pierwszej rozmowy, a co więcej, księgowy przygotuje dla Ciebie najlepsze rozwiązanie zupełnie za darmo.

Umów się na bezpłatną konsultację

Prostota


Wypełnienie formularza rejestracyjnego z Twoimi podstawowymi danymi trwa jedynie kilka minut. W 3 dni od jego dostarczenia będziesz już mógł prowadzić legalną działalność.


Utrzymanie Inkubatora kosztuje miesięcznie jedynie 450 zł - bez ukrytych kosztów, bez podatków i bez ZUSu. Jak to możliwe? W Inkubatorze LTD zwolniony jesteś z płacenia jakichkolwiek podatków do momentu kiedy Twoja roczna pensja przekroczy 8 164 funtów.

Inkubator LTD to świetny wybór dla osób chcących rozpocząć własną działalność, np. jako freelancer, handlowiec czy programista. Jeśli Twoja firma będzie się rozwijać, a dochód do wypłacenia przekroczy 3 800 PLN miesięcznie, z łatwością możesz przekształcić ją w pełną spółkę LTD w każdej chwili.

 

Oszczędność


Działając w Inkubatorze LTD możesz zarabiać ponad 40 000 zł rocznie bez odprowadzania jakiegokolwiek podatku i składek na ubezpieczenie. 

Jeśli nie masz jeszcze pewności czy Twój biznes wypali lub po prostu nie chcesz oddawać państwu połowy swoich zarobków  jak w przypadku polskiej DG - Inkubator LTD będzie rozwiązaniem dla Ciebie.

Rejestracja w Inkubatorze LTD wiąże się z jednorazową opłatą 450 zł. Podtrzymanie działalności to 450 zł miesięcznie - to wszystko.

Bezpieczeństwo


Będąc dyrektorem w Inkubatorze LTD nie odpowiadasz własnym majątkiem za działania firmy.


Jeśli Twój biznes będzie się rozwijał, będziesz potrzebował większej swobody i autonomii - staż w Inkubatorze LTD pozwala Ci na łatwe przekształcenie działalności w pełną spółkę LTD.

Staż w Inkubatorze LTD uprawnia Cię do otrzymywania emerytury z UK, której obecne minimum wynosi 1 300 złotych i z roku na rok wzrasta!

Jesteś zainteresowany?

Bezpłatna Konsultacja

Napisz do nas
Inkubator LTD
3.89 (77.78%) 9 votes