Twój własny biznes w Wielkiej Brytanii

Wystarczą na rejestrację

Pełny miesięczny koszt

Umów się na bezpłatną konsultację

Prostota Prowadzenia Biznesu

Firma w Anglii

Inkubator LTD to twoja własna firma w Anglii, którą możesz prowadzić mieszkając na co dzień w Polsce.

h

Mało biurokracji

W Inkubatorze LTD wystarczy, że raz w miesiącu prześlesz nam podsumowanie wystawionych i otrzymanych faktur. To wszystko.

w

Pełne wsparcie

Jako biuro rachunkowe będziemy reprezentować Cię przed urzędami, rozliczymy Twoją firmę i w każdym momencie zadbamy o to by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Komu polecamy Inkubator LTD?

 

Inkubator LTD polecamy przede wszystkim dla osób swiadczących usługi, na przykład dla:

  • Programistów
  • Bloggerów
  • Doradców
  • Fotografów, muzyków, grafików itd.

Jak pewnie zauważyłeś, do wykonywania tych zawodów niepotrzebne są biura, zakłady, ani licencje. Grono klientów zainteresowanych ich usługami nie ogranicza się do rządowych instytucji – są to zawody w 100% wolne.

Powyższa lista jest czysto przykładowa, podobnych zawodów można znaleźć dziesiątki – zamieściliśmy ją po to, aby zaprezentować nieco dokładniej rodzaje działalności, które najwygodniej można prowadzić w Inkubatorze LTD.

Myślisz o przejściu na rozliczenie B2B ze swoim pracodawcą lub rozpoczęciu pracy na kontrakcie? Nie jesteś pewien, czy Twój zawód zalicza się do powyższych kategorii? Skontaktuj się z nami lub umów na bezpłatną konsultację z naszym doradcą – z pewnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Zastanawiasz się jakie są różnice pomiędzy Inkubatorem LTD a pełną spółką LTD? Szczegółowe odpowiedzi znajdziesz w artykule:
Czym różni się Inkubator od pełnej spółki LTD?

Umów się na bezpłatną konsultację

Wolisz porozmawiać przez e-mail? Napisz do nas!