Poznaj ofertę współpracy

Porozmawiaj o partnerstwieNapisz do nas

Jeśli zajmujesz się branżą transportową lub spedycyjną z przyjemnością rozważymy nawiązanie z Tobą współpracy opartej na strategii win-win.

Chcielibyśmy móc polecać naszym klientom sprawdzone firmy, które dopełniają świadczone przez nas usługi celne. Jednocześnie, nie stanowimy konkurencji rynkowej dla Twojej firmy, ponieważ nasza oferta nie zawiera usług transportowych ani spedycyjnych.

W związku z tym, że stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu, chcemy polecać im jedynie sprawdzone usługi, dlatego też przed rozpoczęciem współpracy musimy się wzajemnie poznać. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas! Będziemy mogli się wzajemnie zweryfikować oraz ustalić warunki współpracy.

Rozwiń z nami swój biznes!

Firma SOVA Accounting została założona w 2013 roku. Dzięki ciągłej chęci rozwoju obecnie świadczymy usługi z zakresu księgowości brytyjskiej, polskiej oraz rozliczania VAT UK dla spółek LTD oraz podmiotów zagranicznych. W ostatnich miesiącach nasza oferta została poszerzona o usługi z zakresu odpraw celnych na Wyspach.

Cenimy sobie współpracę z firmami, które świadczą usługi komplementarne do oferowanych przez SOVA Accounting. Posiadamy kilkunastu Partnerów, specjalizujących się m.in. w doradztwie podatkowym, tłumaczeniach, marketingu, ubezpieczaniach, czy też pozyskiwaniu dofinansowań.

W związku z tym, że usługi z zakresu odpraw celnych zostały wprowadzone stosunkowo niedawno, chcielibyśmy nawiązać współpracę także z firmami, które oferują usługi spedycyjne oraz transportowe.

Napisz do nas

Zadzwoń
PL: (+48) 12 881 00 41 (pon-pt 9-18)
GB: +44 1613 543 740 (pon-pt 9-18)

Wyślij E-mail
info@sovaaccounting.pl

Znajdź nas pod adresem
Office 46B, 182-184 High Street North, Londyn E6 2JA

Sprawdź opinie w google