Zablokowane konto na eBay – case study

Forma działalności: spółka LTDGłówny problem: zablokowane konto na eBay Konsekwencje: klient, nie może prowadzić biznesu do momentu wyjaśnienia sprawyEfekt: odblokowanie konta w wyniku interwencji zespołu Sova Accounting Klient zajmujący się sprzedażą produktów za pośrednictwem platformy eBay, zgłosił się do nas z pewnym problemem. Nie mógł wykonywać swojej działalności, ponieważ jego konto na platformie sprzedażowej, z […]

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty. Chciałbyś poruszyć ten lub inny temat z jednym z naszych ekspertów? Umów się na bezpłatną konsultację lub napisz do nas!

Forma działalności: spółka LTD
Główny problem: zablokowane konto na eBay
Konsekwencje: klient, nie może prowadzić biznesu do momentu wyjaśnienia sprawy
Efekt: odblokowanie konta w wyniku interwencji zespołu Sova Accounting

Klient zajmujący się sprzedażą produktów za pośrednictwem platformy eBay, zgłosił się do nas z pewnym problemem. Nie mógł wykonywać swojej działalności, ponieważ jego konto na platformie sprzedażowej, z niewiadomych przyczyn zostało zablokowane.

Klient w wyniku rozmowy z działem obsługi klienta eBay dowiedział się, że przyczyną zablokowania jest informacja od HMRC, po czyn zgłosił się do nas i opisał zaistniałą sytuację. Lider zespołu księgowego postanowił najszybciej jak to możliwe skontaktować się z HMRC, wyjaśnić sprawę tak, aby klient mógł wrócić do prowadzenia własnego biznesu.

HMRC bezzasadnie wysłało informację do eBay o konieczności rejestracji spółki do VAT, co, jak się okazało, było niezgodne z faktyczną sytuacją przedsiębiorstwa.W wyniku interwencji udało się doprowadzić do zniesienia blokady z konta klienta jeszcze w dniu zgłoszenia.

4.5/5 - (32 votes)

Śledzimy publikowane zmiany i wytyczne, co pozwala świadczyć usługi wysokiej jakości. Nasza oferta jest stale rozszerzana, tak by była dopasowana do zmieniających się wymogów. Przeprowadzimy Cię przez procesy, konieczne aby współpraca z brytyjskimi podmiotami przebiegała zgodnie z prawem.

Napisz do nas aby dowiedzieć się więcej

Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe
Pole obowiązkowe

Zadzwoń
PL: 12 210 08 78 (pon-pt 9-18)
GB: +44 1613 543 740 (pon-pt 9-18)

Wyślij E-mail
Formularz kontaktowy

Znajdź nas pod adresem
Office 46B, 182-184 High Street North, Londyn E6 2JA

Sprawdź opinie w google